więc mogę grać dla Lakers to trochę szalone | Forum

Topic location: Forum home » General » General Chat
joqaen
joqaen Jul 12

Gdy ziemia zawaliła się, ostateczny wynik 3-4 wydaje się być pokonany, a scena jest naprawdę straszna.

"Azar spisał się bardzo dobrze w tym Pucharze Świata, Neymar jest typem zawodnika, który nike air force 1 ultra flyknit może zmienić sytuację na boisku, jestem pewien, że Bernabeu je polubi, a każdy z nich jest bardzo ważny." Powiedział Salgado Reporter.

Należy przyznać, nawet z Messim, podróż Argentyny do Rosji jest też raczej rozczarowujące, ale w tradycyjnych gigantów, nie są one łatwe do zdenerwowany, Islandia otwieracz, chociaż wynik był 1-1, ale Argentyna niewątpliwie zdominować scenę , nie wspominając Messi rzut karny czynniki kary, życia i śmierci, walkę przeciwko Nigerii, oni również wytrzymał ciśnienie ostatecznie wygrał 2-1 do zakwalifikowania. Jednak wiele, ale brak argentyńskich graczy myślenia taktycznego Oczywiście, nie są w stanie spełnić ich talent i, ze starzeniem się do obrony, gdy obliczu realnej sile nike air max 90 ultra essential szkoły, ich problemy będą w pełni widoczne.

Ronaldo napisał w liście pożegnalnym: "Czas rozpocząć nową podróż." Salgado nie ma nic przeciwko decyzji Ronaldo. Ma nadzieję, że strzelec dobrze sobie poradzi, ale najlepiej nie strzelać w twarz starego klubu.

The Lakers oficjalnie wydali wideo, w którym witali nową pomoc dla McGee, w której McGee mówił o uczuciach dla Lakers.

„Dla mnie, grając dla Lakers wiele znaczy” McGee powiedział: „bo mama grał także dla Los Angeles, grał dla Sparks, więc mogę grać dla Lakers to trochę szalone, ale zacznę wcześnie Właśnie będąc świadkiem wspaniałej historii wielu Lakers, wspaniale jest być częścią tego. "

Mówiąc o swojej roli w zespole, McGee powiedział: "Mogę przynieść szybkość zespołowi, zwłaszcza jako centrum, wiem, że chcemy biegać i grać, to jest mój styl gry i na pewno będę obronny wkład end, takie jak ulgi strażnika i chronić uwadze kosza. Niestety, teraz rozpocząć tradycyjny środek marginalizacji, jako weteran, to albo nadążyć lub eliminacja twarzy, w ciągu ostatnich kilku lat, więc jestem bardzo koncentruje się na łagodzeniu strażników, mam Bardzo się poprawiła, co jest bardzo ważne w dzisiejszej lidze. "