Jest to szczególnie prawdziwe w ósmym meczu finałowym | Forum

Topic location: Forum home » General » General Chat
joqaen
joqaen Jul 12 '18

Jeszcze bardziej zastanawiające jest to, że 28-letni Trippier przed Mistrzostwami Świata ma tylko 7 międzynarodowych doświadczeń na poziomie A. W Rosji Southgate ma system trzech strażników i ufa Tripperowi, aby Tottenham 2 stał się główną prawicą. Oprócz ostatniej rundy nike air jordan 1 fazy grupowej i rotacji belgijskiej, Trippier jest absolutną siłą główną w pozostałych pięciu meczach, a ofensywa i defensywa po prawej.

W tym Pucharze Świata Argentyna zatrzymała czołową szesnastkę i była rozczarowana! Jednak nie jest łatwo pokonać przewagę Messiego w Argentynie, Chorwacja i Francja, która pokonała ich, dotarły do ​​finału! Tym razem Argentyńczycy mogą się śmiać, tylko mistrzowie i biegacze mogą ich pokonać.

Chociaż Salgado przyznaje, że podpisanie Neymara lub Azara przez Real Madrid może być wygodniejszym rozwiązaniem, nadal ma nadzieję, że Lope Teji spróbuje uniknąć tej pokusy.

W trzech ostatnich konkursach Argentyna weszła do finału. Tym razem ich kontrast wydajności jest nieco większy, ale w tym Pucharze Świata sukces francuskiego zespołu i Chorwacji już wyjaśnił, że tylko gwiazda nie jest wystarczająca, doskonała ogólność i ciągłość jordan retro 4 damskie mogą zapewnić, że zespół pójdzie dalej. .

"C Ronaldo jest niezastąpiony - pomyłką jest znalezienie zawodnika, który mógłby go zastąpić - nie możesz po prostu pomyśleć o znalezieniu dla niego substytutu" powiedział Salgado reporterom. "Musisz spróbować odbudować tę drużynę i pozwolić zespołowi działać efektywnie i osiągnąć cel. Odbudowy zespołu nie można dokonać, zmieniając tylko jednego gracza, cały system może wymagać zmiany."

Grupa mecz przeciwko Chorwacji, pomimo fatalnych błędów bramkarza, ich rytm został całkowicie przerwany przez przeciwnika, Modric, Rakitic mocno kontrolował pomoc, Messi także bezradnie, 0-3 Wynik jest również rozsądnym odzwierciedleniem sytuacji w grze. Jest to szczególnie prawdziwe w ósmym meczu finałowym przeciwko Francji: przed francuską drużyną, która jest niepokonana i zdobywczynią gwiazd, Argentyna jest pełna luki, mimo dylematu Di Marii i baloniarstwa, Francuzi przyspieszyli.