Widziałem, że Trippier miał zakrzywioną piłkę na prawej nodze | Forum

Topic location: Forum home » General » General Chat
joqaen
joqaen Jul 12

Były obrońca Realu Madryt Salgado powiedział w wywiadzie, że uważa, że ​​Ronaldo jest niezastąpiony buty adidas damskie czarne i że żaden gracz nie może zastąpić roli Ronaldo w Realu Madryt. Real Madryt musi spróbować zbudować nowy okręt Galaxy bez Ronaldo, zamiast oczekiwać, że gracze tacy jak Neymar lub Adjara zastąpią Ronaldo. W meczu pomiędzy Anglią i Chorwacją Trippier otworzył grę rzutem wolnym na 5 minut. W czasach post-Beckhamowych, Trippier ponownie zagrał dobry show dla Trzech Lwów w scimitarze z okrągłym księżycem, kopiąc drzwi zwycięstwa w pięć minut. W meczu z Chorwacją Anglia strzelił rzut wolny z przodu łuku w mniej niż 5 minut. Trippier i Ashley Young stanęli na piłce, a ten pierwszy złapał karę z lewego skrzydła Manchesteru United, a także rozkazał drużynowym kolegom z drużyny przed strzałem. Widziałem, że Trippier miał zakrzywioną piłkę na prawej nodze, było już za późno, aby chorwacki bramkarz Subasic mógł wykonać rzut boczny. Nie jest łatwo rozszyfrować i określić, jakie są prawdziwe myśli Kawhi Leonarda, lub jakie są ostatnie plany Spursów. Jedną z rzeczy, które większość ludzi jest pewna, jest to, że Leonard chce opuścić San Antonio, ale tylko wtedy, gdy Spurs go wymienią lub kupią (co jest mało prawdopodobne), może opuścić San Antonio.Teraz spekulacje, że Leonard może pójść do Clippers, jeszcze bardziej się pogłębiły, ponieważ fila buty damskie Buford poszedł na scenę, aby obejrzeć letnią ligę Clippers and Wizards. Clippers i reporter teamu Tomer Azarly napisali na Twitterze: "Dyrektor generalny San Antonio Spurs RC-Buford jest w Clippers and Wizards."

Doniesiono, że Leonard spotkał się z trenerem Spurs Gregiem Popovichem, Leonard wyraził swoje przemyślenia na temat odejścia z zespołu, a jego pomysł jest dobrze znany. Z perspektywy zarządzania Spurs, mają nadzieję naprawić relację z Leonardem, ale to nie pomaga, Leonard chce zostać sprzedany Lakers. Są też doniesienia, że ​​Leonard również chce zostać sprzedany Clippers.

The Forum post is edited by joqaen Jul 12